קשתות ליישור שיניים

יישור שיניים בשיטה השקופה

אין ספק ששיניים ישרות, יפות ובריאות, אשר חושף חיוכנו, תורמות באופן משמעותי לבניית דימוי עצמי חיובי בכל גיל. יישור שיניים שמציעה מרפאה אורתודנטית סטרייט סמיילס באמצעות אורטופלט קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת. הגיל המומלץ להרכבת קשתות ליישור שיניים, הוא צעיר, אך טיפול אורטופלט ניתן לעשות בכל גיל. משך הטיפול נקבע על פי מורכבות וחומרת הבעיה ופרמטרים נוספים אשר הצוות המטפל בוחן.

סטרייט סמיילס ישראל היא מרפאה אורתודנטית מבוססת בבית שמש, ירושלים ובני ברק ואשדוד שמציעה טיפול יישור שיניים אורטופלט הכי מתקדם של קשתיות שקופות במחירים סבירים. עד לאחרונה טיפול עם קשתיות שקופות היה נחשב כדבר בלתי רלוונטי בשביל רוב האוכלוסייה בגלל מחירים הגבוהים . 

היום, עקב טכנולוגיה של הדפסה תלת מימדית שמתחדשת ללא הרף יחד עם ביקוש רב בשוק, המחירים לאט לאט יורדים עד שכבר לא צריכים עוד משכנתא כדי ליישר את השיניים בשיטה השקופה.

אורטופלט היא שיטה מתקדמת ויעילה שהוכחה בארץ ובעולם. הצוות המקצועי של סטרייט סמיילס הוא צוות בעל ותק ונסיון רב שנים, אשר ממליץ בחום לכל מי שזקוק ליישור שיניים להגיע לפגישת ייעוץ והכרות ולהכיר את היתרונות הרבים של קשתות ליישור שיניים. רבים מהאנשים כלל לא מודעים לעובדה שמעבר לצד האסתטי, יש גם צד בריאותי. שיניים לא ישרות חשופות יותר לבעיות חניכיים ולליקויים נוספים, כך שטיפול אורטופלט על ידי קשתות ליישור שיניים הוא לעתים קריטי.

השיטה שלנו מהירה, יעילה, נטולת כל סיכונים או פגיעה אפשרית בחניכיים, אינה כואבת וגם אינה מחייבת ביקורים תדירים במרפאה. ישנם לא מעט שיטות ליישור שיניים אך השיטה של סטרייט סמיילס ישראל היא היעילה ביותר, מדובר בשיטה לא פחות ממהפכנית בה הקשתות כמעט בלתי נראות ולכן מתאמיות באופן מושלם לאנשים מבוגרים אשר אינם ששים להסתובב עם גשר על שיניהם.

בריאות הפציינטים שלנו ורווחתם חשובים לנו מאוד. במרפאה אורתודנטית סטרייט סמיילס רואים את הלקוח, לכן כל אחד יקבלו טיפול מקצועי ויעיל, יחס אישי וחם ושיניים מושלמות.

 

שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ללא עלות וללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן