גשר בשיניים שקוף

יישור שיניים בשיטה השקופה

צעירים ומבוגרים כאחד חולמים פעמים רבות על שיניים ישרות וחיוך מושלם, אך חוששים לעשות גשר בעקבות הנראות שלו. גשר בשיניים שקוף מבקש לתת מענה אפקטיבי ומתקדם לבעיה זו. למעשה, ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים בוחרים באפשרות של גשר בשיניים שקוף, ובצדק. מדובר על פתרון נוח, בלתי נראה, ומתקדם. יישור שיניים באמצעות גשר בשיניים שקוף הינו אפקטיבי במיוחד, ומתאים לכל גיל.

סטרייט סמיילס ישראל הינה מרפאה אורתודנטית אשר נמצאת בבית שמש. המרפאה מציעה לקהל לקוחותיה מגוון רחב של טיפולי שיניים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, בדגש על טיפול יישור שיניים הכי מתקדם של קשתיות שקופות במחירים שווים לכל כיס. כיום, המרפאה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האדיב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, המרפאה מציעה טיפולים שונים כגון גשר בשיניים שקוף, גשר שיניים פנימי, גשר פנימי לשיניים, גשר שיניים שקוף ועוד. 

גשר שיניים פנימי

גשר שיניים פנימי הפך להיות בשנים האחרונות לאחד מהטיפולים המבוקשים ביותר אשר מעניק פתרון מושלם עבור כל מי שמעוניין לשפץ ולשדרג את החיוך שלו עקב בעיה כזו או אחרת, אך לא מעוניין שיראו את הגשר. השיטה של גשר פנימי אינה מהווה פגם אסתטי נראה לעין ואף לא מפריעה למראה החיצוני ולתפקוד היומי. תהליך היישור מתבצע על ידי הצבת קוביות פנימיות בחלקו האחורי של השיניים. 

גשר פנימי לשיניים

גשר פנימי לשיניים הינה שיטה בעלת סיכוי הצלחה גבוה במיוחד, ואף מבוקשת ופופולרית בשנים האחרונות. מדובר בשיטה בלתי נראית לגמרי, אשר מעניקה למטופל אפשרות ליהנות ממראה ״רגיל״ ואף אינה גורמת להפרעה הן בדיבור והן בתפקוד היומי. 

גשר שיניים שקוף

סטרייט סמיילס ישראל הינה מרפאה אורתודנטית מקצועית ובעל ניסיון רב שנים אשר נמצאת בבית שמש. כיום, המרפאה מציעה לקהל לקוחותיה מגוון רחב של טיפולי שיניים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, בדגש על טיפול יישור שיניים הכי מתקדם של קשתיות שקופות במחירים שווים לכל כיס. כיום, המרפאה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האדיב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, המראה מתמחה בטיפולי גשר שיניים שקוף ברמה הגבוהה ביותר, עבור מטופלים צעירים ומבוגרים כאחד. 

שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן