הדמייה בתלת מימד

יישור שיניים בשיטה השקופה

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. בתחום הספציפי הזה הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים. אורתודנט נותן פתרונות הן רפואיים והן אסתטיים עבור שיניים עקומות, לסת בולטת, סגר שיניים לא תקין, מנשך בעייתי, רווחים בין שיניים ועוד. 

כל הטיפולים האורתודנטיים נעשים כיום באמצעות טכניקות חכמות, מכשור משוכלל וטכנולוגיה מתקדמת שכוללת גם הדמיה בתלת מימד. כך לדוגמה, קשתיות שקופות ליישור השיניים מיוצרות על ידי הדמיה בתלת מימד. השיטות הישנות כגון גשר, פלטות ושתלים הולכות ונעלמות לאט לאט. את מקומם תופס אורטופלט, קשתות ליישור שיניים וגם הדמיה בתלת מימד.

סטרייט סמיילס ישראל היא מרפאה אורתודנטית מבוססת בבית שמש, ירושלים ובני ברק שמציעה טיפול יישור שיניים הכי מתקדם של קשתיות שקופות במחירים סבירים. עד לאחרונה טיפול עם קשתיות שקופות היה נחשב כדבר בלתי רלוונטי בשביל רוב האוכלוסייה בגלל מחירים הגבוהים . היום, עקב טכנולוגיה של הדפסה תלת ממדית שמתחדשת ללא הרף יחד עם ביקוש רב בשוק, המחירים לאט לאט יורדים עד שכבר לא צריכים עוד משכנתא כדי ליישר את השיניים בשיטה השקופה.

חשוב שתדעו, שלא כל רופא שיניים הוא מומחה לאורתודנטיה. אורתודנט הוא רופא שיניים אשר הוכשר במשך 4 שנות לימוד, בנוסף ללימודי רפואת שיניים רגילים, והוא מחזיק ברישיון רופא שיניים מומחה מטעם משרד הבריאות. כך גם ד”ר אלכס ציארניס  ממרפאת סטרייט סמיילס ישראל, אשר סיים בהצלחה לימודי רפואת שיניים ולאחר מכן, סיים בהצלחה גם התמחות באורתודנטיה מתקדמת. 

כיום, ד”ר אלכס ציארניס תורם את כישוריו הרבים ואת נסיונו הרב במרפאת סטרייט סמיילס, אשר מציעה יישורי שיניים באמצעות הדמיה בתלת מימד.

טיפולים אורתודנטיים נועדו גם לאנשים מבוגרים וגם לילדים, אשר סובלים מבעיות תפקודיות של השיניים והלסת. אך טיפולים אורתודנטיים נועדו לא רק לפתרון בעיות, אלא גם לשיפורים אסתטיים עבור אנשים שרוצים לשפר את הופעתם החיצונית. שמה של מרפאת סטרייט סמיילס ישראל הולך לפניה. אלפי מטופלים מרוצים יכולים להעיד על איכות הטיפול, על מקצועיות ועל היחס האישי לכל מטופל.

שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ללא עלות וללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן