תוכנית טיפול מקצועית

יישור שיניים בשיטה השקופה

אצלנו קודם כל רואים את המטופל, את הצרכים שלו, את החששות שלו, את הקשיים. אצלנו יישור שיניים הוא הרבה יותר מאשר רק יישור שיניים. אורטופלט היא שיטה מהפכנית ליישור שיניים.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.  למעשה כל מטופל יכול לראות באופן וירטואלי איך יראו השיניים שלו בסיום הטיפול. אנו מייצרים קשתות ליישור שיניים בהדמיה תלת מימדית, המטופל ירכיב את הקשתות במשך פרק זמן שנקבע מראש למעט בזמן אכילה ובזמן צחצוח שיניים. 

משך זמן הטיפול בקשתות דומה מאוד לזמן טיפול על ידי גשר, ונע בין חודשים בודדים ועד לשנתיים. ההבדל המהותי בין השיטה הקונבנציונלית לבין אורטופלט, הוא אפשרות להזזת שן בודדת, להבדיל מהפעלת לחץ על כל השיניים בו זמנית.

השרות והמקצועיות שתקבלו במרפאת סטרייט סמיילס ישראל לא ניתן להשוואה בשום מרפאה אחרת.

בסטרייט סמיילס אורתודנטיה ניתן לקבל ייעוץ אורתודנטי חינם בקביעת תור וגם באופן דיגיטלי במייל או וואטסאפ. על מנת להתחיל בתהליך יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות חשוב לוודא שזהו הטיפול היעיל ביותר עבור המטופל. לכך חשוב להתייעץ עם אורתודנט  בנושא.

למקרה אחד של יישור שיניים יכולים להיות כמה אסטרטגיות ולכן שלב הייעוץ הינו קריטי וחשוב במיוחד. בסטרייט סמיילס מציבים רמה גבוהה של שלמות, לכן הייעוץ אצלינו הינו בעל ערך רב.

בסטרייט סמיילס לא לוקחים קיצורי דרך בכל הנוגע למטופלינו. כל אסטרטגית טיפול נבחנת על ידי כמה גורמים מקצועיים לפני שיוצאת לפועל.  החיוך המושלם שלכם הינו ההצלחה שלנו.

שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן