שיטות ליישור שיניים

יישור שיניים בשיטה השקופה
השיטות ליישור שיניים עברו מהפך ב-2 העשורים האחרונים כאשר הפיתוח המרכזי של הטיפול התמקד בהסתרה של הגשר העשוי ברזל הממוקם בחזית השיניים. הפיתוחים הללו הביאו לשיטה מתמקדתה משתמשת בגשר כלל ובנוייה על סד מיוחד לשיניים. הסד הוא שקוף ואינו נראה לעין והוא נחשב לשיא הטכנולוגיה כיום של טיפולי יישור שיניים.
 
התאמה של סדים שקופים ליישור שיניים
 
שיטת הסדים השקופים היא נוחה במיוחד מכיוון שאינה דורשת התקנה של גשר בתוך השיניים. במרפאה אורתודנטית מקצועית מבצעים בדיקה ואבחון של מצב השיניים שלאחריהם מבצעים התאמה של סדים שקופים ליישור שיניים אשר המטופל מרכיב על השיניים במהלך היום. בשיטה זו מחליפים מספר סדים בתהליך יישור השיניים עד לקבלת התוצאה הרצויה. התהליך מאפשר למטופל לתפקד במהלך היום יום ללא צורך בגשר קבוע בשיניים. 
 
קשתות ליישור שיניים בטכנולוגיה מתקדמת 
 
מה המחיר של קשתות ליישור שיניים? קשתיות שקופות ליישור השיניים מתומחרות בהתאם למצב השיניים של המטופל ובהתאם למספר הקשתות שהוא ידרש להרכיב במהלך התהליך ליישור שיניים. אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד לקשתות ליישור שיניים, מומלץ לכם להגיע לאחת ממרפאות השיניים האורתודנטיות של סטרייט סמיילס ישראל. למרפאות  השיניים של סטרייט סמיילס ישראל יש כיום 4 סניפים ויש לנו רק שיטה אחת – אבל נשמח לקבוע תור לבדיקת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות 🙂 צוות המרפאות כולל רופאי שיניים מומחים בתחום יישור השיניים בשיטות ליישור שיניים המתקדמות ביותר הקיימות היום. 
 
קשתיות שקופות במרפאה אורתודנטית 
 
בתחום יישור השיניים שקוף הוא הכי טוב! ובכדי שתקבלו את הטיפול הכי טוב ליישור שיניים מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למרפאות השיניים סטרייט סמיילס ישראל. צוות המרפאות ישמח לסייע לכם בבחירת הטיפול המתאים ביותר ליישור השיניים. 
 
מרפאות השיניים סטרייט סמיילס ישראל מציעות – שיטות ליישור שיניים
 
גרים באיזור המרכז? גרים באיזור ירושלים? מרפאות השיניים סטרייט סמיילס ישראל מציעות לכם את הטיפולים האורתודנטיים הטובים ביותר בסניפים המקצועיים של הרשת. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבלו ייעוץ ראשוני חינם עם הצוות המקצועי של סטרייט סמיילס ישראל. 
שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ללא עלות וללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן