יישור שיניים לינגואלי

יישור שיניים בשיטה השקופה
אסתטיקה של השיניים הפכה בשנים האחרונות להתמחות הכרחית בכל מרפאת שיניים. אסתטיקה של השיניים כוללת כלים שונים לחידוש מצב השיניים והחניכיים כאשר הכלי הכי נפוץ הוא יישור שיניים. ישנן טכניקות רבות ליישור שיניים ובשנים האחרונות פותחו טכניקות חדישות שמטרתן היא לבצע יישור יעיל לשיניים ללא סממן חיצוני לביצוע פעולת היישור. השיטות החדישות מאפשרות גם למבוגרים לגשת לטיפולים ליישור שיניים כאשר אין גשר מתכת המבליט את תהליך יישור השיניים של המטופל. אחת השיטות המתקדמות ביותר היום ליישור שיניים היא השיטה הלינגואלית. יישור שיניים לינגואלי מספק למטופל את הטיפול האיכותי ביותר ללא עם התקנת גשר פנימי שאינו נראה לעין. שיטה זו מאפשרת למטופל לחייך מבלי שיהיה ניתן לראות את הגשר המוצמד לחלק הפנימי של השיניים. 
 
יישור שיניים למבוגרים במרפאת מומחים
 
כאשר יש בעיה של שיניים עקומות או רווחים גדולים בין השיניים בגיל צעיר, מקובל לפתור זאת עם גשר ממתכת. אך בגילאים מבוגרים, גשר מתכת בולט הוא לא מתאים לרוב המטופלים ולכן 
פותחו שיטות חדשות ליישור שיניים למבוגרים המאפשרות לבצע את היישור ללא מתכת בולטת בחזית השיניים. 
 
יישור שיניים ללא גשר בולט
 
בין השיטות ליישור שיניים ללא גשר בולט אפשר למצוא את שיטת הקשתות השקופות. הקשתות השקופות מאפשרות למטופל לשים את הקשת במהלך היום ולבצע את היישור בצורה מקצועית מבלי שהטיפול בשיניים יהיה בולט. המטופל מחליף מספר קשתות במהלך תקופת הטיפולים עד שהוא מגיע לתוצאה הסופית של יישור השיניים.  
 
התאמה של גשר שקוף לשיניים  
 
החלטתם לבצע התאמה של גשר שקוף לשיניים? קיבלתם החלטה נכונה! במרפאה האורתודנטית המקצועית סטיירט סמייל ישראל תוכלו לבצע התאמה של גשר פנימי בשיטת יישור שיניים לינגואלי או לבחור בשיטת הקשתות השקופות המאפשרת ליישר את השיניים בתהליך נוח ללא צורך בהדבקה של גשר בחלק הפנימי של השיניים. 
 
יישור שיניים לינגואלי במרפאות האורתודנטיות סטרייט סמיילס ישראל
 
ליצירת קשר עם מרפאות השיניים האורתודנטיות סטרייט סמיילס ישראל, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם ונציג המרפאה יחזור אליכם בהקדם. מרפאות האורתודנטיות סטרייט סמיילס ישראל נחשבות למובילות בישראל בתחום יישור השיניים וניתן לקבוע תור באחת מ-3 המרפאות של הרשת – בירושלים, בית שמש או בעיר בני ברק.
שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן