גשר בשיניים

יישור שיניים בשיטה השקופה
זקוקים לגשר בשיניים? אם יש לכם רווחים גדולים בין השיניים, מנשך לא תקין או שיניים עקומות, גשר על השיניים הוא הפתרון עבורכם! אם יש לכם חוסר בשיניים במספר מקומות בפה הצמודים אחד לשני, גשר מחרסינה יהווה פתרון מושלם עבורכם. גשר החרסינה הוא פיתוח מתקדם לטיפול בחוסר בשיניים וחוסך בהשתלה של שיניים נוספות. הגשר מולבש על 2 שתלים דנטליים כאשר בין השתלים יש חוסר של שן אחת אשר מחליפה אותה שן חרסינה המותקנת על הגשר ללא צורך בהשתלת שן נוספת. 
 
גשר חרסינה לחוסר קטן של שיניים
 
אם יש לכם חוסר בשיניים ואתם מעוניינים בגשר חרסינה, כדאי שתגיעו לבדיקה ואבחון במרפאת שיניים מקצועית. מרפאת שיניים מקצועית המתמחה בייצור של גשרים לשיניים, יכולה להכין עבורכם תוכנית טיפול לתיקון חוסרים בשיניים בהתאם למצב השיניים שלכם. 
 
גשר לשיניים בטכנולוגיה מתקדמת
 
בכדי לייצר גשר לשיניים, אם זה גשר ליישור שיניים או גשר העשוי חרסינה, למרפאת השיניים צריכה להיות גישה לציוד מתקדם לייצור גשר על-פי מידות. בהתאם למבנה השיניים שלכם, ולצורך הרפואי הקיים בחלל הפה, ניתן לייצר את הגשר המתאים ביותר שיהווה חלק משמעותי בטיפול השיניים שלכם. 
 
גשר על שתל במרפאה מקצועית 
 
מעוניינים לקבל פרטים נוספים על גשר על שתל או על גשרים ליישור שיניים? הגעתם למקום הנכון! מרפאות השיניים האורתודנטיות סטרייט סמיילס ישראל מציעות לכם ייעוץ ראשוני חינם 
בטלפון וטיפול אישי ומקצועי לבניית גשר על השיניים באופן יעיל ומקצועי. הציוד המתקדם אשר נמצא במרפאות השיניים האורתודנטיות סטרייט סמיילס מהווה את חוד החנית של הטכנולוגיה לבניית גשרים לשיניים. בנוסף, צוות המרפאות השיניים האורתודנטיות סטרייט סמיילס כולל רופאי שיניים מהטובים ביותר עם ניסיון רב בטיפול יום יומי במאות מטופלים הזקוקים להתקנת גשר בשיניים. 
 
התקנת גשר בשיניים במרפאות האורתודנטיות סטרייט סמיילס ישראל
 
צוות מרפאות השיניים האורתודנטיות סטרייט סמיילס ישמח לראותכם באחת המרפאות המקצועיות של הרשת. אם אתם גרים באיזור המרכז, תוכלו להגיע למרפאת השיניים של הרשת הממוקמת בעיר בני ברק גבול רמת גן ואם אתם גרים באיזור ירושלים, תוכלו להגיע למרפאה המקצועית במרכז העיר ירושלים או בעיר הסמוכה בית שמש. ברגע שבחרתם להגיע למרפאות השיניים של סטרייט סמלייס ישראל תדעו שבחרתם ברופאי השיניים הטובים ביותר! 
שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן