אורתודונטיה

יישור שיניים בשיטה השקופה
תחום האורתודנטיה הוא אחד התחומים המצליחים כיום ברפואת השיניים. התחום מתייחס לפעולת יישור השיניים או תיקון המנשך בכדי להביא לחזית פה אסתטית ולמנוע בעיות רפואיות עקב חוסר התאמה בין הלסת העליונה ללסת התחתונה. אם כן, כאשר אתם מחפשים מרפאה ליישור שיניים, אתם צריכים לפנות לרופא שיניים אשר תחום ההתמחות שלו היא אורתודונטיה. כיום יש שיטות מתקדמות ליישור שיניים המתאימות לכל גיל ומאפשרות לכם לבצע את הטיפול ליישור שיניים בתהליך קצר ויעיל יותר. 
 
אורטודנטיה לאסתטיקה של הפה
 
כאמור, תחום האורטודנטיה מתייחס לעניין אסתטיקת הפה ופועל בכדי לשפר את חזית חלל הפה באמצעות פעולת יישור השיניים ותיקון המנשך. ישנן פעולות נוספות אשר נדרשות לעיתים
מרופא השיניים לבצע בכדי להגיע ליישור השיניים ואחת מהן היא עקירת שיניים. שיניים אשר גדלות בצורה לא תקינה או פוגעות בהתאמה של הלסת העליונה עם הלסת התחתונה, יתכן וידרשו לעקירה במידה ורופא השיניים האורתודנט יחליט כך. 
 
פנייה לאורטודנטיה ברמת גן
 
גרים בעיר רמת גן? וודאי תשמחו לדעת שיש לכם את האופציה להגיע למרפאה מקצועית לאורטודנטיה בבני ברק גבול רמת גן. המרפאה שייכת לרשת מרפאות מובילה בתחום האורתודנטיה וכוללת את הרופאים הטובים ביותר בתחום יישור השיניים. 
 
קביעת תור לאורתודונטיה בבית שמש ובירושלים ואשדוד 
 
גרים באיזור ירושלים או בעיר בית שמש או אשדוד? גם בירושלים ובעיר בית שמש וגם באשדוד תוכלו למצוא מרפאה מקצועית ליישור שיניים. המרפאות המומלצות ביותר לאורתודונטיה בבית שמש ובירושלים הן המרפאות של רשת סטרייט סמיילס ישראל. רשת המרפאות סטרייט סמיילס ישראל כוללת 4 סניפים מקצועיים הפרוסים בעיר רמת גן, ירושלים ובית שמש ואשדוד. בכל אחד מהסניפים של רשת סטרייט סמיילס ישראל תוכלו לבצע טיפולים מתקדמים ליישור שיניים. המרפאות של רשת סטרייט סמיילס ישראל מחזיקות בציוד מתקדם ביותר ליישור שיניים המאפשר לכם לבצע את 
הטיפולים ללא גשר בולט בחזית השיניים. כך למעשה אתם יכולים להגיע לתוצאה המיוחלת בכל גיל ללא חשש מהערות או אי נעימות עם הסובבים אתכם.
 
אורתודונטיה מקצועית במרפאות השיניים של רשת סטרייט סמיילס ישראל
 
לקביעת תור לטיפולים באורתודונטיה מקצועית במרפאות השיניים סטרייט סמיילס ישראל, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר המקצועי של הרשת, ונציג יחזור אליכם בהקדם לתיאום תור במועד הנוח לכם ביותר. 
 
שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ללא עלות וללא התחייבות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן