אורתודונטיה בבני ברק

יישור שיניים בשיטה השקופה
גרים בבני ברק וזקוקים לטיפול ליישור שיניים? וודאי תשמחו לדעת שיש מרפאה מקצועית של מומחים לאורתודונטיה בבני ברק המספקת את כל השירותים המקצועיים ביותר לבדיקה, אבחון ובניית תוכנית טיפול ליישור שיניים. השיטות המתקדמות היום ליישור שיניים מאפשרות לכל אחד לטפל בשיניים עקומות, רווחים בין השיניים ובמנשך לא תקין ללא צורך בהתקנת ברזלים בולטים בחזית השיניים. 
 
טיפול יישור שיניים בבני ברק
 
אם אתם מחפשים טיפול יישור שיניים בבני ברק עבורכם או עבור הילד שלכם, מומלץ לכם לבדוק את אופציית יישור השיניים עם גשר מוסתר. גשר מוסתר מותקן בחלק הפנימי של השיניים והוא לא בולט בזמן החיוך. הגשר מהווה פתרון מצויין לבעיות של שיניים עקומות, מנשך לא תקין ורווחים בין השיניים. הטיפול מתאים כאמור לילדים ולמבוגרים ונחשב לטיפול הנפוץ ביותר כיום ליישור שיניים. 
 
טיפול יישור שיניים לילדים בבני ברק
 
בעבר היה נהוג להתקין גשר ברזל בולט בחזית השיניים לילדים הסובלים משיניים עקומות ורווחים גדולים בין השיניים. עם שיטות הטיפול ביישור שיניים הקיימות היום, ניתן להתקין גם לילדים גשר שקוף בשיניים או גשר פנימי מוסתר במידה והם מתאימים לטיפול לאחר האבחון של רופא שיניים מומחה לאורתודנטיה. טיפול יישור שיניים לילדים בבני ברק מתבצע לאחר אבחון והדמייה ממוחשבת המאפשרת לראות את התוצאה הרצויה עם סיום הטיפול בשיניים. 
 
קביעת תור ליישור שיניים למבוגרים בבני ברק
 
אם החלטתם לקבוע תור ליישור שיניים למבוגרים בבני ברק, אתם יכולים לפנות לרשת מרפאות האורתודנטיה – סטרייט סמיילס ישראל. רשת המרפאות סטרייט סמיילס ישראל מעסיקה מומחים מהשורה הראשונה בתחום יישור השיניים לילדים ולמבוגרים. רשת מרפאות האורתודנטיה סטרייט סמיילס ישראל כוללת כיום 3 סניפים ברחבי הארץ כאשר אחד מהסניפים ממוקם בעיר בני ברק. 
 
טיפול במרפאת אורתודונטיה בבני ברק של מרפאות סטרייט סמיילס ישראל
 
צוות מרפאת סטרייט סמיילס ישראל ישמח לראותכם במרפאת אורתודונטיה בבני ברק ולבצע עבורכם בדיקת ואבחון של מצב השיניים. לאחר שיתקבלו ממצאי הבדיקה, רופא השיניים יכין עבורכם תוכנית טיפולים עם תהליך מובנה ומסודר. כדאי לדעת כי יישור שיניים לא מתרחש ביום אחד וזהו תהליך ממושך. לכן, מומלץ לפנות למרפאה מקצועית כמו מרפאת סטרייט סמיילס ישראל בעיר בני ברק ולקבל ליווי אישי לאורך כל תהליך יישור השיניים. 
שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן