יישור שיניים

יישור שיניים בשיטה השקופה

סטרייט סמיילס ישראל היא מרפאה אורתודנטית מבוססת בבית שמש, ירושלים ובני ברק שמציעה טיפול יישור שיניים הכי מתקדם של המותג אורטופלט.

מדובר בקשתיות שקופות במחירים סבירים. עד לאחרונה טיפול עם קשתיות שקופות היה נחשב כדבר בלתי רלוונטי בשביל רוב האוכלוסייה בגלל מחירים הגבוהים . היום, עקב טכנולוגיה של הדפסה תלת מימדית שמתחדשת ללא הרף יחד עם ביקוש רב בשוק, המחירים לאט לאט יורדים עד שכבר לא צריכים עוד משכנתא כדי ליישר את השיניים בשיטה השקופה. בנוסף לטכנולוגיה מתקדמת, יחס אישי אדיב וחם לכל פציינט, סטרייט סמיילס ישראל היא מרפאה אורתודנטית מן המתקדמות והמשתלמות ביותר בארץ. אנו עוסקים בתחום יישור שיניים כבר לא מעט שנים, על כן, צברנו ותק ונסיון בתחום, אשר באים לידי ביטוי בכל טיפול וטיפול.

אין אדם שלא היה רוצה חיוך מושלם. חיוך מאיר את פנינו, מסביר פנים לאנשים, מרכך, ויש לו חשיבות גדולה בכל אינטראקציה אנושית. מסיבה זו, כל כך חשוב להרגיש טוב עם החיוך שלנו. במרפאה אורתודנטית סטרייט סמיילס כל פציינט זוכה ליחס אישי ולטיפולים מקצועיים מצוות מיומן ומקצועי.

אצלנו קודם כל רואים את המטופל, את הצרכים שלו, את החששות שלו, את הקשיים. אצלנו יישור שיניים הוא הרבה יותר מאשר רק יישור שיניים. אורטופלט היא שיטה מהפכנית ליישור שיניים.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.  למעשה כל מטופל יכול לראות באופן וירטואלי איך יראו השיניים שלו בסיום הטיפול. אנו מייצרים קשתות ליישור שיניים בהדמיה תלת מימדית, המטופל ירכיב את הקשתות במשך פרק זמן שנקבע מראש למעט בזמן אכילה ובזמן צחצוח שיניים. משך זמן הטיפול בקשתות דומה מאוד לזמן טיפול על ידי גשר, ונע בין חודשים בודדים ועד לשנתיים. 

ההבדל המהותי בין השיטה הקונבנציונלית לבין אורטופלט, הוא אפשרות להזזת שן בודדת, להבדיל מהפעלת לחץ על כל השיניים בו זמנית.

השרות והמקצועיות שתקבלו במרפאת סטרייט סמיילס ישראל לא ניתן להשוואה בשום מרפאה אחרת.

שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן