יישור שיניים בטכנולוגיה מתקדמת

יישור שיניים בשיטה השקופה

מי מאיתנו לא היה רוצה חיוך נפלא? למרבה הצער, רק מעטים נולדים עם חיוך מושלם. רבים אחרים זקוקים לקצת עזרה על מנת להשיג חיוך מושלם. בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים, בכל הגילאים בוחרים לשפר את המראה שלהם ועושים יישור שיניים בשיטה מתקדמת.

סטרייט סמיילס ישראל היא מרפאה אורתודנטית מבוססת בבית שמש, ירושלים ובני ברק שמציעה טיפולי יישור שיניים בשיטה מתקדמת של קשתיות שקופות במחירים סבירים. עד לאחרונה טיפול עם קשתיות שקופות היה נחשב כדבר בלתי רלוונטי בשביל רוב האוכלוסייה בגלל מחירים הגבוהים . 

היום, עקב טכנולוגיה של הדפסה תלת ממדית שמתחדשת ללא הרף יחד עם ביקוש רב בשוק, המחירים לאט לאט יורדים עד שכבר לא צריכים עוד משכנתא כדי ליישר את השיניים בשיטה השקופה. אין ספק כי שיניים אחידות וישרות הן נכס לא מובן מאליו כיוון שחיוך יפה מחזק את הביטחון העצמי, את הדימוי העצמי והופך את החיים להרבה יותר נעימים. באמצעות אורטופלט, השיניים שלכם יראו נפלא.

יישור שיניים בשיטה מתקדמת על ידי הצוות המעולה של סטרייט סמיילס, יעזור לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם. מרפאה אורתודנטית סטרייט סמיילס ישראל היא אחת המרפאות המובילות בתחומה, על כך יעידו הפציינטים הרבים שהרוויחו שיניים ישרות ויפות. כאמור, היום כל אחד יכול להרשות לעצמו יישור שיניים בשיטה מתקדמת להשגת החיוך החלומי שלכם. יישור שיניים באמצעות אורטופלט או הקשתית השקופה מיועדת גם למבוגרים וגם לילידם. כיוון שמיקומי השיניים בפה משתנים עם הזמן, הרבה מאוד מבוגרים בוחרים לטפל בשיניים שלהם. לחיוך שלנו יש חלק ניכר ברושם הראשוני שאנו יוצרים על אנשים אחרים, ולא פעם הוא גם כרטיס הביקור שלנו. שיניים לא אסתטיות יגרמו לנו להרגיש רע, להימנע מחיוך טבעי ואף לאיבוד הבטחון העצמי.

סטרייט סמיילס ישראל מציעה ללקוחותיה טיפולים אורתודנטיים באמצעות מיטב הטכנולוגיה הקיימת כיום בשוק ומאפשרת טיפולים קלים, זולים ואפקטיביים. כיום, להבדיל משנים קודמות, יישור שיניים מבצעים לא רק לצרכים רפואיים אלא גם ובעיקר לצרכים אסתטיים.

שירותים נוספים:

קשתות ליישור שיניים, מהווה פתרון מושלם ואסתטי במקרים של שיניים עקומות או אי סדירות של הלסת.

אורתודנטיה היא תחום התמחות מיוחד ברפואת שיניים. הרופא מאבחן ומטפל במגוון בעיות אורתודנטיות הקשורות למבנה הלסת ומיקום השיניים.

שיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

השיטות שלנו יעזרו לכם לשמור על שיניכם לאורך זמן, ימנע מחלות חניכיים ותהיה לכם אפשרות לנקות טוב יותר את השיניים שלכם.

מדובר בשיטה חדישה ומתקדמת אשר פותחה בטכנולוגיה דיגיטלית וחדשנית על ידי הדמיה תלת מימדית והיא נגישה לכל אחד ומתאימה לכל אחד.

יישור שיניים בקשתיות שקופות (Invisible-Aligners) הינו שיטה הקיימת משנת 1997 ומיליוני מטופלים ברחבי העולם יישרו שיניים בשיטה זו.

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן