אודותינו

יישור שיניים בשיטה השקופה
סטרייט סמיילס ישראל היא רשת מבוססת של מרפאות אורתודנטיות המציעה טיפול יישור שיניים בשיטה המתקדמת ביותר של קשתיות שקופות במחירים השווים לכל כיס.

בעבר, טיפול עם קשתיות שקופות  היה נחשב כדבר בלתי רלוונטי בשביל רוב האוכלוסייה בשל המחירים האסטרונומיים. 

היום עקב טכנולוגית ההדפסה התלת מימדית שמתחדשת ללא הרף יחד עם הביקוש הרב בשוק המחירים יורדים וכבר לא צריכים עוד משכנתא כדי ליישר את השיניים בשיטה השקופה.

בסטרייט סמיילס אורתודנטיה ניתן לקבל ייעוץ אורתודנטי חינם בקביעת תור למרפאה ובאופן דיגיטלי במייל או וואטסאפ. על מנת להתחיל בתהליך יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות חשוב לוודא שזהו הטיפול היעיל ביותר עבור המטופל. לכך חשוב להתייעץ עם אורתודנט בנושא.

למקרה אחד של יישור שיניים יכולים להיות כמה אסטרטגיות טיפול ולכן שלב הייעוץ הינו קריטי וחשוב במיוחד. בסטרייט סמיילס מציבים רמה גבוהה של שלמות, ולכן הייעוץ אצלינו הינו בעל ערך רב.

בסטרייט סמיילס לא לוקחים קיצורי דרך בכל הנוגע למטופלים. כל אסטרטגית טיפול נבחנת על ידי כמה גורמים מקצועיים לפני שיוצאת לפועל. החיוך המושלם שלכם הוא ההצלחה שלנו.

ד"ר אלשנדרה ציארניס אורתודנטיה
רישיון 2-143858 # 

ד”ר אלכס נולד בברזיל ובוגר האוניברסיטה היוקרתית פאוליסטה לרפואת שיניים. לאחר השלמת התואר הוא המשיך וסיים בהצלחה את התמחותו באורתודנטיה מתקדמת באוניברסיטה לרפואה סאו לפולדו. 

כיום, ד”ר אלכס נמצא בחוד החנית של האורתודנטיה המתקדמת בישראל עקב כישוריו ונסיונו הרב והינו הסמכות הרפואית אורתודנטית בסטרייט סמיילס.

 

לבדיקת התאמה חינם

הצטרפו למאות לקוחות מרוצים מיישור שיניים בשיטה השקופה

לבדיקת התאמה חינם

ולהצטרפות

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
ללא קוביות
אנחנו מיישירים את השיניים שלכם ללא צורך בקוביות
מהר יותר
יישור שיניים בצורה השקופה, מראה תוצאות מהירות הרבה יותר מקוביות
זול יותר
בשיטה השקופה המחיר הרבה יותר זול
הקודם
הבא
דילוג לתוכן